Дані умови розроблені  і є обов'язковими для всіх бажаючих вступити в Федерацію JSKA UA

В И М О Г И

Сума грн.

Будь ласка, див. також важливі примітки нижче.

 

 

Вступ до лав Федерації

Діє протягом трьох років

Примітка(1) Для нових членів, встановлена єдина ставка вступного внеску. Вступний внесок сплачується при вступі фізичної особи до складу в Індивідуальні Члени відокремленого підрозділу Федерації.

 

 

 

1000

 

 

 

Індивідуальне Членство

Примітка(2) Членство є доступно для заявників батьків дітей, юнаків та юніорів (спортсменів) до 17 років,  які пройшли випробувальний термін тренувань, здали іспит на на 7 кю і вище, які в очах Правління Федерації та тренерів свідчать про те, що вони знаходяться на шляху до виконання вимог Індивідуального члена.

Примітка(3) Для отримання статусу Індивідуального Члена, батьки мають сплатити членський внесок (до 01 березня) на розрахунковий рахунок Федерації. Підтвердження членства є посвідчення Федерації, яке видається при вступі.
540

 

 

 

Почесне Членство

Примітка(4) За рішенням Правління  Федерації всім спортсменам,  які перебувають у складі Федерації більш трьох років, які  внесли значний вклад у розвиток Федерації, може бути присвоєне звання "Почесний член Федерації". Це звання, на які діють пільгові умови (-50%) на всі спортивні заходи Федерації.

 

Внески сплачуються

Отримувач: Громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН  КАРАТЕ» Код ЄДРПОУ 38827421 р/р 26007052615784 в банку ПАОКБ «Приватбанк» МФО 320649 Призначення платежу Вступний (членський) внесок за ___20__рік, без ПДВ.

 

 

Зараз на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті