Дані умови розроблені  і є обов'язковими для виконання для всіх бажаючих вступити в секцію карате


Будь ласка, також дивіться важливі примітки нижче

Сума

 

Примітка1: Метою діяльності організації є: сприяннярозвитку сьотокан карате; залучення дітей та молоді досистематичних занять з карате; визначення рівня підготовкита відбір спортсменів до складу збірних команд міста, дляучасті в національних та міжнародних змаганнях.

 

Примітка2: Головною умовою є: систематично відвідувати тренування, згідно з чинним розпорядку; проходження щомісяця тестових заліків з підвищення учбово-тренувальних якостей спортсмена; активно брати участь в спортивних заходах, учбових семінарах і сприяти досягненню цілей завдань Федерації.

 

Примітка3: До секції карате зараховуються, як правило, діти, юнакі та юніори,  які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для фізичного тренування, які  подати заяву навступ, сплатили  Цільовий внесок, та погодитися сплачувати Благодійні внески (за кожен місяць), в кількості та порядку, визначеному Правлінням Федерації.

 

 

Примітка4: Для включення в навчальний процес, учні повинні пройти обов'язково трьох місячний курс базової підготовки, де перевіряється мотивація та схильність дитини до занять з карате. Перший місяць, явка на тренування дозволяється в спортивноиу костюмі, в подальшому - кімоно.

 

 

Примітка5: Для нових членів секції карате встановлюється Єдиний Цільовий внесок, якій сплачується при вступі фізичної особи до складу членів секції карате на випробувальний термін занять, якій складає: три місяці (вересень, жовтень, листопад).


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 000 грн.

Будь ласка, також дивіться важливі примітки нижче

 

Примітка6: Наступні внески за заняття сплачуються як благодійні (за кожен місяць), до 10 числа поточного місяця в кількості та порядку, визначеному Правлінням Федерації


 

500 грн.

Отримувач:

Громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ»

Код ЄДРПОУ 38827421 р/р 26007052615784 в банку «ПАОКБ Приватбанк»»МФО 320649 Призначення платежу – Цільовий (благодійний) внесок від П.І.Б. , без ПДВ

 

 

Зараз на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті